ERGUVAN RESTAURANT'LA BOĞAZ KEYFİ

İstanbul'un laleden önceki simgesiydi Erguvan. Çiçek açtığı zamanlar Bizans'ın kuruluşuna denk geldiği için imparatorluğa rengini bile vermişti. Şimdilerde 'Erguvan' adı damak tadıyla anılır oldu. Üsküdar'ın Boğaz'a bakan tepelerinden Kirazlıtepe'de açılan ve kısa süre içerisinde damak zevki ve uygun fiyatlarıyla Boğaz'ın eşsiz güzelliğini bir arada müşterileriyle buluşturan 'Erguvan Restaurant' kısa sürede aranan mekanlar arasında kendine yer edindi. Düşünün ki karşınız da dünyanın en güzel manzarasıyla İstanbul Boğazı; Siz yemeğinizi yiyip, kahvaltınızı yapıp, kahve ya da çayınızı yudumluyorsunuz. İşte Erguvan Restaurant böylesine özel, işte böylesine benzersiz bir konumda müşterilerine hizmet sunuyor

ZENGİN MENÜ VE UYGUN FİYATA BOĞAZ KEYFİ

2013 yılının Haziran ayında hizmete giren Üsküdar Belediyesi Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi içerisinde hizmet veren Erguvan Restaurant ve Cafe sabah 09.00 akşam 23.30 saatleri arasında güzel ve kaliteyi fark etmesin bilen siz değerli konuklarını bekliyor. Menüsünde neredeyse yok yok. Hafta içi kahvaltı tabağı özel istekler ile zenginleştirilirken hafta sonları açık büfe branç keyfini Boğaz'a karşı yapma olanağını sunuluyor.

YEMEKLERDE DOYUMSUZ LEZZET

Erguvan Restaurant'da yemek yemek bir ayrıcalık. En kaliteli malzeme usta ellerle buluşunca 'Erguvan'da karşınıza mükemmel tatlar olarak çıkıyor. Bir de bu tatlar Boğaz'ın eşsiz güzelliğiyle buluşunca kurulan sofraların tadına doyum olmuyor. Mekanın olmazsa olmazı ızgara köftesi. Köftenin haricinde et döner ve iskender de favoriler arasında. Kısa zaman içerisinde Türk mutfağı yanında Osmanlı mutfağından lezzetler de Erguvan'da müşterileriyle buluşacak. Eğer yolunuz Üsküdar'dan geçiyorsa ve bir şeyler yemek veya bir yerde oturup dinlenirken çay-kahve yudumlamak isterseniz kesinlikle uğrak yeriniz Erguvan Restaurant olsun. Emin olun pişman olmazsınız.

Erguvan Restaurant-Cafe ayrıca özel gün ve geceleriniz için özel olarak sütunsuz tasarlanmış 600 kişilik salonu dernek ve şirket toplantılarını, yemeklerini, düğün, nişan, sünnet, kına gecesi vb. organizasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir mekan.

FİYATLAR

Çay ve kahveler ikram olarak sunulmakta
Kahvaltı tabağı:15 TL (hafta içi sadece)
Melemen: 6 TL tl
Mıhlama: 7 TL
Sahanda yumurta: 5 TL
Hafta sonu açık büfe branç: 25 TL
Izgara Köfte:15 TL
Et Döner: 12 TL
İskender: 14 TL
Kahvaltılarda 0-6 yaş ücretsiz, 6-12 yaş 15 TL

Erguvan Restoran: (0216) 422 06 70)
Adres: Kirazlıtepe Mh. Fıstıklı Bayır Sokak, No: 70, Çengelköy, Üsküdar, İstanbul
E-Posta: info@kentur.com.tr

Tarih : 1 Mart, 2017
Üsküdar Belediyesi
Kent Organizasyon
Üsküdar Park Kahvesi
Tebessüm Kahvesi
Nevmekan